Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » 8 травня- День пам'яті і примирення

8 травня- День пам'яті і примирення

8-05-2019, 21:53
8 травня- День пам'яті і примиренняВ День пам'яті та примирення, який відмічався 8 травня, в Одесі пройшли офіційні заходи присвячені пам'яті жертв Другої світової війни. В офіційній церемонії, яка за традицією відбулася на Алеї слави біля пам'ятника Невідомому матросу прийняли участь представники керівництва міста та області, а всі релігійні конфесії міста провели загальний молебен.

В Україні 8 травня відзначається День пам'яті і примирення. Цей день - шана пам'яті жертв Другої світової війни. Цей день був проголошений рішенням 59-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН 24 листопада 2004 року. У резолюції ООН пропонується державам-членам, неурядовим організаціям і приватним особам відзначати один або обидва ці дні - 8 і 9 травня як День пам'яті всіх жертв Другої світової війни. В Україні дата 8 квітня була введена в березні 2015 року указом президента Петра Порошенка. Разом зі всією Україною День пам’яті та примирення відзначили і в Одесі. Офіційне покладання квітів до стели Невідомому матросу пройшло на Алеї слави у парку ім. Шевченка.

Після хвилини мовчання всі учасники процесії поклали квіти до монументу. У заході крім керівництва міста та області були присутні представники ветеранських, громадських організації, та представники всіх релігійних конфесій міста. Біля стели духовники разом провели спільний молебен за мир після чого кожен звернувся до одеситів зі словом.

9 травня Україну чекає велике свято - День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Проте сьогодні в день пам'яті та примирення настає той самий час замислитись над великими втратами нашого народу, та тією неймовірною жертвою яку прийшлось заплатити за Перемогу.

Також у День пам'яті і примирення біля пам'ятника Невідомому матросу була відкрита експозиція слави присвячена воїнам АТО та ООС, які захищають суверенітет нашої країни на сході.


Автор: nikolaev
Прочитали - 111
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать