Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » День Перемоги. Велике свято для одеситів від Віктора Баранського

День Перемоги. Велике свято для одеситів від Віктора Баранського

10-05-2019, 14:06
День Перемоги. Велике свято для одеситів від Віктора БаранськогоДень Перемоги широко відзначили на Меморіалі слави «411 берегова батарея». Ветерани, діти і правнуки героїв, прийшли на запрошення депутата Одеської обласної ради Віктора Баранського на це, знакова для декількох поколінь одеситів місце, щоб зустріти 74-ю переможну весну. Спеціально до цього дня для городян команда політика підготувала особливий подарунок - концерт. Зі сцени звучали улюблені і популярні мелодії воєнних років, теплі привітання ветеранам. Саме їм були присвячені душевні пісні, які співали в окопах наші діди і які надихали на головне - пережити всі тяготи і йти вперед, вперед до великої Перемоги.

Свято 9 травня, як зізнався Віктор Баранський - не просто день Перемоги, для його родини це особливий день. Дідусь Віктора Сергійовича - фронтовик, дійшов до Берліна. Після теплих слів зі сцени, Віктор Баранський особисто привітав кожного героя війни і подякував за Перемогу. Ветерани, політики, прості одесити в цей день не могли не прийти з квітами i до меморіалу. Захисникам Одеси - прикордонникам, а так само тим полкам, частинам і підрозділам, які брали участь і в обороні Одеси в 1941 році, і в її звільнення в квітні 1944 року було покладено квіти до підніжжя плит де викарбувані імена героїв Одеси. Адже ми - нащадки героїв-визволителів.

Перемога була здобута, важка але довгоочікувана, саме тому сьогодні, спогади про кінець війни викликають у ветеранів сльози радості.

У цей день ми згадуємо поіменно тих, кого вже немає з нами, і вшановуємо нині живих ветеранів, тому свято має бути справжнім святом. Завдяки Віктору Баранскому на меморіалі 411 батареї в цей день панувала атмосфера урочистості. Для ветеранів і всіх бажаючих працювала польова кухня, де за традицією можна було скуштувати справжньої солдатської каші. Реконструктори у військовій формі створювали для гостей свята справжню атмосферу військових років. Не залишилися без уваги і найменші одесити, яких веселі аніматори розважали іграми і кумедними вікторинами. Тому і слова подяки організаторам звучали щиро і від усього серця.

День Перемоги - наше спільне свято - свято життя, свободи і пам'яті. Одеса, як і вся область за роки окупації під час війни зазнала величезних втрат. Майже в кожному будинку є дід чи прадід, який віддав своє життя за перемогу. І сьогодні шанувати цей день, пам'ятати героїв не просто наш борг, впевнений Віктор Баранський.

А пам'ять про те, як наші діди й батьки добували цю перемогу буде жити в нащадках героїв на генетичному рівні. Адже Одеса - це місто - герой, а значить ми -одесити - повинні гордо нести це звання і пам'ятати в якому місті ми народилися і живемо. І ця пам'ять буде жити в нас до тих пір поки ми всі разом святкуватимемо нашу загальну Велику Перемогу.


Автор: nikolaev
Прочитали - 112
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать