Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Конкурс короткометражних ігрових фільмів «Одного разу в Одесі»

Конкурс короткометражних ігрових фільмів «Одного разу в Одесі»

10-05-2019, 15:35
Конкурс короткометражних ігрових фільмів «Одного разу в Одесі» В міст оголосили конкурс короткометражних ігрових фільмів під назвою «Одного разу в Одесі». Конкурс започаткований Департаментом культури та туризму міської ради приурочений до 225-річчя дня заснування Одеси і покликаний відродити традиції кіно та минулу славу кіноіндустрії Пальміри. Крім того, на перші три місця конкурсу чекатимуть немалі грошові призи. Подробиці та умови конкурсу дивіться в нашому наступному сюжеті.

Одесса - місто з великою кінематографічною історією. Сюди завжди приїжджали митці, щоб надихнутись старими вуличками та одеським колоритом, для створення фільмів, які потім ставали легендарними. Проте, як зазначили в департаменті культури та туризму Одеської міської ради, сьогодні ми не можемо жити лише одним минулим і настав час нарешті підтримати наших молодих кінематографістів та почати започатковувати нові традиції українського кіно. Саме тому в Пальмірі - у лоні витоків українського кінематографу містом було вирішено започаткувати конкурс короткометражних ігрових фільмів під назвою «Одного разу в Одесі». З метою популяризації кіномистецтва в місті, а також до 225-річчя заснування Одеси, міська влада підтримає вітчизняне кіно.

До участі в конкурсі запрошують: продюсерів, режисерів, професійних кінематографістів та аматорські творчі команди. Конкурсні роботи приймаються з 22 квітня 2019 року до 18:00 до 1 серпня 2019 року. У період з 15 серпня по 2 вересня 2019 року експертна комісія оголосить переможців. Призовий фонд конкурсу складе 500 тисяч гривень. Першому місцю конкурсу організатори обіцяють - 250 тис. грн. та 150 і 100 тис. грн. за 2 и 3 місце відповідно.

Фільми-переможці будуть включені у програму святкових заходів 1-2 вересня 2019 року для показу мешканцям та гостям міста. Для участі у конкурсі необхідно заповнити заявку учасника, яку можна знайти на офіційній сторінці міста або на офіційних сторінках у Facebook департаменту культури та туризму Одеської міської ради та КП "Туристичний інформаційний центр міста". А судді ж хто? Жюрі конкурсу - поважна експертну комісія, заслужені фахівці заслуженим кіномистецтва.

Крім присутніх на прес-конференції, директора департаменту культури та туризму Одеської міської ради Тетяни Маркової та голови Odessa Film Office, актриси Галини Сулими в експертну комісію увійшли ще 9 членів, серед яких: заступник голови Одеського відділення Національної спілки кінематографістів України, Марина Багрій-Шахматова, український актор, сценарист та режисер, Василь Вітер, член журі Одеського міжнародного кінофестивалю, Олена Єршова, український кінорежисер, Вілен Новак та інші. Конкурс короткометражних фільмів «Одного разу в Одесі» не єдиний у майбутніх амбіційних планах влади міста.

Організатори впевнені , що завдяки спільній співпраці влади міста, кінематографістів та європейських партнерів, Одеса дуже скора поверне собі минулу славу легендарного одеського кіно.


Автор: nikolaev
Прочитали - 190
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать