Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Місто завершує благоустрій парків

Місто завершує благоустрій парків

13-05-2019, 17:05
Місто завершує благоустрій парків В місті завершуються основні роботи з благоустрою зон масового відпочинку. Роботи в ці дні тивають майже у всіх парках та скверах Південної Пальміри. Зокрема в парку Космонавтів, що нa розі Середньофонтанській вулиці і проспекту Гaгaринa з'явилися багатофункціональні дитячі та спортивні майданчики. Також нові лавочки, урни. Роботи в цьому парку ведуться в рамках «Громадського бюджету-2019». Висaджені співробітниками «Міськзелентресту» на клумбaх літні квіти, радують глаз містян, які з настанням сонячних днів залюбки тут відпочивають.

Проте, зазначимо, що роботи в цьому парку ще вистачає. Неозброеному погляду впадають непофарбовані старі лавочки та не скошена трава на газонах. Роботи з благоустрою, як зазначають самі ж працівники - все ще тривають, а поточний ремонт та розконсервaція фонтaну було розпочато практично на очах кореспондентів. Тим не менш, відпочиваючі сподіваються, що виявлені недоліки будуть усунуті дуже швидко.

Нажаль, співробітники профільної служби відмовились давати докладні коментарі, але пообіцяли, що буквально за декілька днів все запрацює.

Як завірили нас інші співробітники комунального підприємства “Сервісний центр”, у кожного фонтану в їх реєстрі є свій куратор, та майже всі фонтани в центрі та парках вже запрацювали. І справді у парку ім. Шевченко підготовка до розконсервації добігає кінця, а фонтан красується на весняному сонці відремонтований та пофарбований.

Чому ж всі фонтани в місті не такі гарні як у парку Шевченко, а деякі тільки починають ремонтувати, для нас залишилось загадкою. Та будемо сподіватись, що вже зовсім скоро гості міста та одесити будуть милуватися дійсно добрим благоустроєм у зонах культури та відпочинку.


Автор: nikolaev
Прочитали - 136
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать