Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Травень. Скоро на море

Травень. Скоро на море

14-05-2019, 11:22
Травень. Скоро на мореПитання підготовки пляжів міста до початку курортного сезону стало майже головним під час апаратної наради одеської міськради. В ході обговорення питань порядку денного засідання присутні також ознайомилися зі звітом департаменту комунальної власності за 2018 рік. Директор департаменту Олексій Спектор розповів про роботу відомства у 2018 році та відрахування коштів до міського бюджету.

Під час обговорення виступу керівника департаменту міський голова Геннадій Труханов підкреслив необхідність додати до звіту інформацію про земельні ділянки, з яких не стягувалась орендна плата, але на цих ділянках знаходились об’єкти з правом не комунальної власності. Далі в ході засідання присутні розглянули питання про заходи щодо підготовки пляжів Одеси до роботи в період курортного сезону, та забезпечення вільного доступу на їх територію.

Олексій Спектор розповів про діючу комісію, до складу якої входять керівники департаментів комунальної власності та екології. Ця комісія контролює, як упорядковується пляжна інфраструктура. Так, з 60 існуючих пляжів у Одесі 48 здається в оренду, та 12- муніципальних. Членами спеціальної комісії розробляються схеми розташування пляжного інвентарю - така процедура проходить перед кожним новим курортним сезоном. Щотижня в зонах відпочинку беруть зразки піску, які відправляють в лабораторію для висновку про його санітарний стан.

За словами Олексія Спектора, орендатори пляжів заборгували місту 900 тис грн. Вони повинні погасити борги і оформити документи в становлені термін, інакше жоден паспорт пляжу не буде підписаний. За словами чиновника, в цьому році надходження в бюджет від орендарів пляжів очікуються в розмірі близько 12 млн грн. Міський голова Геннадій Труханов доручив контролювати питання вільного доступу відпочиваючих на пляжі.

Далі у ході апаратної наради депутати розглянули питання міського бюджету. За інформацією, яку надала директор департаменту фінансів одеської міськради Светлана Бедрега, додатки бюджету з початку року склали 2 млрд. 282 млн. гривен. Крім того, надійшла субвенція з державного бюджету України з виплати допомоги сім’ям з дітьми на загальну сумму 73 млн гривен. Такі виплати отримали більше 50ти тисяч сімей.

Директор міського департаменту науки та освіти Олена Буйневич розповіла про втілення нової системи харчування “шведський стіл” та доповіла, що багато навчальних закладів міста готові перейняти досвід 125-ї школи - наступною стала 9-та гімназія.

Під час засідання члени виконкому та очільники міських департаментів розглянули звіти про результати виконання протокольних доручень, наданих на апаратних нарадах та засіданнях виконкому.


Автор: nikolaev
Прочитали - 86
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать