Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Літній театр “Морвокзал” відкриває другий сезон

Літній театр “Морвокзал” відкриває другий сезон

14-05-2019, 16:43
Літній театр “Морвокзал” відкриває другий сезонМорський вокзал - це серце Одеси. Місце, яке відвідує кожен турист, епіцентр літніх подій. У ці травневі дні на території комплексу повним ходом триває підготовка до відкриття другого сезону Літнього театру “Морвокзал”, який в цьому році стартує 23 травня і триватиме до 31 серпня. На презентації відкриття сезону генеральний директор компанії «Квартал-Концерт», Максим Ткаченко заявив, що цьогоріч Літній театр за 100 днів планує провести 65 концертів.

За словами Максима Ткаченко, у минулому році багато глядачів зверталися до керівництва Літнього театру з питанням, чому фан-зона розташована з боків від партеру. Тому в цьому році було вирішено облаштувати велику, класичну фан-зону прямо перед сценою, а партер буде починатися трохи далі і перебувати на височини.

Літній Театр ''Морвокзал" запросив одеситів і гостей міста на концертну програму нового сезону, та анонсував приїзд в Одесу таких відомих артистів як Дан Балан, Тіна Кароль, Оля Полякова, Наталія Могилевська, Лайма Вайкуле та її міжнародний фестиваль «Лайма. Одеса. Рандеву». Новий сезон також запам'ятається глядачам і такими фестивалями як Сорочинський, міжнародного фестивалю BlackSeaJazzFestival. У цьому році на сцені Літнього театру знову пройдуть зйомки популярного телевізійного проекту «Квартал 95» - Літній кубок «Ліги сміху”. Крім того гостей порадують грандіозні концерти, фестивалі вуличної їжі, вид на море, дитяча зона і багато-багато позитивних емоцій. Та поки Одеса з нетерпінням чекає грандіозного відкриття нового сезону Літнього театру на Морвокзалі наприкінці пре-паті всіх запрошених гостей порадував виступ українського гурту «Без обмежень».


Автор: nikolaev
Прочитали - 127
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать