Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Про підготовку пляжів до курортного сезону

Про підготовку пляжів до курортного сезону

14-05-2019, 20:56
Про підготовку пляжів до курортного сезонуНапередодні відкриття курортного сезону, який за традицією стартує 1 червня, в Одесі обговорили підготовку водних об'єктів відпочинку людей, а також питання недопущення забудови пляжних зон. Про це міський голова Одеси Геннадій Труханов заявив 13 травня на нараді, звертаючись до керівників департаменту комунальної власності та комунального підприємства «Узбережжя». Після цього в пресс-центрі “Одесит” відбулась конференція з приводу цього питання.

Організація і підготовка водних об'єктів з фізкультурно-оздоровчою метою або для відпочинку людей, в просторіччі пляжів, щорічно перед початком купального сезону покладається на місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації незалежно від форм власності. Але також не треба забувати й про громадян України та осіб без громадянства, які використовують водні об'єкти.

В цьому році підготовлені нові правила щодо експлуатації пляжів, які зі згодою з антимонопольним комітетом та регуляторної політики, стали частиною правил благоустрою міста. Протягом минулих років процентне відношення вільної території на орендованих пляжів було 30 на 70, яке буде дотримуватись в цьому році, розповів Олексій Спектор - директор департаменту комунальної власності Одеської міської ради.

Станом на 13 травня 48 з 60 міських пляжів знаходяться в оренді, а 12 обслуговують співробітники КП «Узбережжя». За словами директора департаменту комунальної власності Олексія Спектора, пропозиції мерії будуть доведені до орендарів пляжів на зустрічі 14 травня.

За порядком буде слідкувати мобільна група департаменту комунальної власності, яка буде чергувати з 6-ранку, пішки обходити пляжі та контролювати, щоб вільна площа не була зайнята платними ліжаками. Також було розглянуто і питання підготовки місць на міських пляжах для відпочинку осіб з обмеженими фізичними можливостями під час курортного сезону. За інформацією депутатів ОМР, постійно ведеться робота по забезпеченню необхідних умов перебування на пляжах міста даної категорії одеситів. Однак залишаються і невирішені проблеми. Додамо, що у 2019 від орендної плати пляжів очікуються надходження в міський бюджет в розмірі 12 млн. гривень.


Автор: nikolaev
Прочитали - 171
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать