Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Підготовка до премії “Золотий мангуст”

Підготовка до премії “Золотий мангуст”

14-05-2019, 21:06
Підготовка до премії  “Золотий мангуст”В Одесі стартувала масштабна підготовка до щорічної Міжнародної премії за заслуги та досягнення в спорті “Золотий мангуст”, церемонія нагородження якої відбудеться в вересні цього року в Південній Пальмірі. Щорічним девізом церемонії є: «Спорт - посол миру!». Це підкреслює той факт, що спортивна премія «Золотий Мангуст» - це свого роду спортивний Оскар, який сприяє зміцненню міжнародних спортивних зв'язків, наголосила на презентації виконавчий директор організації “Мангуст” Тетяна Акуленко.

Вперше громадська організація «Мангуст» відзначила кращих спортсменів року, тренерів, меценатів спорту 10 років тому - у 2009 році. «Премія заснована громадською організацією «Мангуст» з метою популяризації спорту та здорового способу життя. З того часу офіційна церемонія проходить саме в Одесі. Однак сьогодні це свято досягло вже міжнародного масштабу.

Що цікаво, за 9 років проведення премії «Золотий Мангуст» були нагороджені 220 осіб з 30 країн світу, серед яких: одеські боксери Василь Ломаченко, Валерій Харламов і Микола Буценко, міський голова Одеси і президент Національної федерації тайського боксу України Геннадій Труханов, головний тренер збірної команди України з тайського боксу Павло Євтушенко, спортсмен з тайського боксу Ігор Любченко, спортсмен з вільної боротьби Семен Радулов та багато інших.

Нагороду “Золотий мангуст” отримують як кращі спортсмени, так і відомі тренери, меценати і політики, які багато часу приділяють розвитку спорту, як масового виду, доступного для кожної людини. Захід відбудеться восени, в одеському оперному театрі. Офіційна церемонія за традицію завершиться цікавою концертною програмою.


Автор: nikolaev
Прочитали - 124
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать