Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Презентація книги Галини Невари

Презентація книги Галини Невари

15-05-2019, 13:46
Презентація книги Галини Невари"Довге відлуння любові". Таку, романтичну назву має книга, презентацію якої її автор - заслужена артистка Казахстану і України Галина Невара провела в одеській бібліотеці ім Грушевського. Відома естрадна співачка почала писати книгу у серпні 2017 року, після тяжкої хвороби. З задоволенням та приємними спогадами артистка розповідає про працю над книгою.

На зустріч з артисткою зібралися її численні друзі і шанувальники, а так само ті, хто допомагав з випуском книги "Довге відлуння любові". Серед них - журналіст Тіна Арсеньєва, автор ряду нотаток в книзі, яка відзначила талант Галини Невари і приємну спільну плідну роботу. Як розповіла сама Галина Невара, книга стала своєрідним дзеркалом, що відобразило її життєвий і творчій шлях, роздуми про честь і совість, про моральну чистоту людини, про вічне і сучасне, про пісні і творчість, про людські долі.

Значне місце у книзі посідають спогади про зустріч з видатною польскою співачкою Анною Герман, творчою спадкоємицею якої є Галина Невара, з її рідними і близькими, про участь у концертах пам’яті Анни Герман поряд з провідними майстрами естрадного мистецтва. Присутні на презентації читачі та друзі артистці познайомились з унікальними документами з особистого архіву співачки - листами, рецензіями, фотографіями, а також статтями та віршами, присвяченими Галині Неварі. Книгу укладено на засадах документальнних свідчень і розраховано на широке коло читачів. Як відмітила сама артистка, кожне покоління читачів знайде у ній чимало цікавих історій з життя естрадних артистів 1970-2015 років. А сама вона підтримує гарний настрій та бадьорість духу завдяки популярним пісням Анни Герман, які й досі виконує з душею та любов'ю.

За словами Галини Невари, вона все ще затребувана і часто виступає на концертах. Вона дуже любить свою професію. Як каже сама артистка - я живу та співаю для людей! Будемо жити, посміхаючись!


Автор: nikolaev
Прочитали - 92
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать