Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Володарям “євроблях” до уваги!

Володарям “євроблях” до уваги!

15-05-2019, 17:15
Володарям “євроблях” до уваги!Від 23 травня спливає термін дії спрощеного порядку митного оформлення автомобілів на іноземній реєстрації, або так званих “євроблях”. Про це під час брифінгу нагадав начальник управління організації митного контролю та оформлення Одеської митниці ДФС. Андрій Артеменко наголосив, що закінчується 180-денний термін перехідного періоду, під час якого для автомобілів, ввезених в Україну з 1 січня 2015 року до 25 листопада 2018 року в режимі ввезення або транзиту, діє спрощений порядок митного оформлення. 24 травня настає відповідальність за керування транспортним засобом, щодо якого порушено обмеження. Також відповідальність та штрафи будуть накладені і на тих громадян, які передали автівку ввезену у режимі тимчасового ввезення у користування третій особі.

Цього можна ще уникнути, якщо до 23 травня включно громадянин який користується цим транспортним засобом оформить його у транспортному відношенні і відповідно до норм законодавства, що діє ще 24 травня, буде сплачено добровільний внесок у розмірі 8 з половиною тисяч гривень, зазначив очільник служби. За новими правилами до таких порушників будуть застосовані не тільки штрафи з боку митниці, але й з боку поліції.

Перший раз національна поліція може накласти на громадянина який сидить безпосередньо за кермом автівки, штраф у розмірі 8,5 тисяч гривень. При повторному порушенні - 17 тисяч гривень штрафу та позбавлення терміном до 1 року правом керувати будь яким транспортним засобом, та оплатне вилучення цього автомобілю.

В Одеській митниці також зазначили, що між цим відомством та поліцією вже давно функціонує налагоджена співпраця та обмін базами, завдяки чому інформацію про штрафи та правопорушення отримують обидві служби. І про це красномовно кажуть цифри загальної кількості складених протоколів. Так в період з 23 лютого 2019 року по 14 травня 2019 року Одеською митницею ДФС за порушення строків транзиту було складно 203 протоколи, та були накладено штрафи на загальну сумму в 1 млн. 712 тис. грн. А за порушення строків тимчасового вивезення - 203 протоколи на загальну суму штрафів 4 млн. 930 тис. грн.


Автор: nikolaev
Прочитали - 81
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать