Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Фестиваль - конкурс “Фонтанська весна”

Фестиваль - конкурс “Фонтанська весна”

15-05-2019, 17:22
Фестиваль - конкурс “Фонтанська весна”Весна до Південної Пальміри приходить не тільки з погодою. За багаторічною традицію саме в травні в Одесі проходить фестиваль - конкурс дитячої та юнацької творчості “Фонтанська весна”. В цьому році Всеукраїнський музичний фестиваль проходить вже в 12 раз. Цьогоріч конкурс приурочено до 50-ти річчя одеської дитячої музичної школи №8 та проходив за підтримки департаменту культури та туризму одеської міської ради. Хлопчики та дівчата з різних міст України, а також майже з усіх музичних шкіл Пальміри зібралися сьогодні у актовій залі щоб визначити найталановитіших учнів.

Протягом двох днів в рамках фестивалю - конкурсу “Фонтанська весна” проходитимуть творчі змагання у двох номінаціях: інструментальна та вокальна музика. Також учасники будуть змагатися у коллективному музицированні “Граємо разом” - це музичні номери, які виконані у тандемі з одеськими авторами. За доброю традицією кожен рік фестиваль відкривається піснею “Фонтанська весна”, музику до якої написав наш земляк, заслужений діяч мистецтв України Віктор Власов.

Щорічний фестиваль - конкурс проводиться під девизом “Мистецтво - безбар'єрний простір для творчості”. Своєю ціллю організатори ставлять заохочення молодих талантів до найкращих зразків світової музичної культури: від класики до сучасності, популяризацію одеських авторів та презентацію творчих досягнень коллективного музицирування. В школі №8 підтримується і участь у конкурсах дітей з особливими потребами. На фестивалі, зокрема, були представлені спільні номери з учнями з міських інтернатів.

Багаторічна історія школи говорить сама за себе. Але найцінніше та найвагоміше - це молоді таланти - вважає вчитель музичної школи №8 Роман Гаєвський. Він вже 10 років викладає у школі класи гітари, бас- гітари та оркестрових дисциплін. Кожного свого учня вважає талановитим та достойним перемоги у конкурсі.

На всіх лауреатів конкурсу, безумовно, чекатимуть пам'ятні дипломи, а переможці крім медалей, кубків та призів, отримають відзнаки Київської національної консерваторії та іменні запрошення на Міжнародний фестиваль ім. Станковича, та всеукраїнський конкурс “Голос країни”. Нагородження переможців конкурсу та святковий гала-концерт відбудеться на сцені одеської Філармонії 23 травня о 16.00. Всіх одеситів запрошують прийти на насолодитися святом музики та талантів - учасників конкурсу “Фонтанської весни”.


Автор: nikolaev
Прочитали - 101
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать