Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Дворик - арт-галерея під відкритим небом

Дворик - арт-галерея під відкритим небом

16-05-2019, 13:59
Дворик - арт-галерея під відкритим небомОдеські дворики в історичних частинах міста - це окрема сторінка в архітектурній індивідуальності південного, колоритного міста. Одеський двір - це велика комунальна квартира, де всі всіх знають, всі один з одним дружать, вечеряють, воюють, миряться і ходять в гості. Одеса - місто, яке продовжує дивувати кожен день. Особливо якщо заглядати в її під'їзди та двори. Один з таких дворів у будинку №8 в провулку Некрасова. Відрізняється він від багатьох інших тим, що в ньому відкрили справжню невеличку арт-виставку. На стінах старовинних будівель - яскраві абстракції. Виставляти роботи просто у дворі почали шість років тому, коли в одну з майстерень заселився живописець Кирило Бондаренко.

Найбільш яскраві емоції можна отримати, якщо натрапити на арт-дворик випадково. У ньому немає музейної величі. Твори мистецтва гармонійно вписуються в недбалу вуличну атмосферу. При цьому живопис, який звичайний глядач звик бачити в рамках, виконана на дверях або віконних рамах. Руки майстрів надали краси навіть зламаним елементів меблів, облупленим стінам старих будівель і стовбура засохлого дерева.

Тут зібралися творчі люди: фотографи, скульптори, живописці, різьбярі по дереву, музиканти навіть. Творчим людям, які щось створюють, важливо показувати це глядачам, отримувати оцінку з їх боку. Ось це ми і зробили. Ми покращуємо селфі міста. Наша мета - таким чином повернути туристів до нашого міста, зацікавити їх чимось незвичайним, - розповів організатор арт-простору Кирило Бондаренко.

Зацікавити перехожого може так само те, що майстри працюють прямо в цьому дворику і кожен може спостерігати, як створюється черговий шедевр.Додамо, що тарт-акий вуличний простір починає працювати влітку в провулку Некрасова, 8. Вхід для всіх бажаючих з 13:00 до 20:00 безкоштовний. Отже, якщо ви хочете побачити справжню Одесу - загляньте всередину її душі, а точніше, в знамениті одеські дворики, де криється свій особливий колорит міста.


Автор: nikolaev
Прочитали - 98
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать