Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Флешмоб «Жива сорочка»

Флешмоб «Жива сорочка»

16-05-2019, 17:10
Флешмоб «Жива сорочка»На площі біля Дюка автомобілі патрульних вишикувались в формі вишиванки. Автомобілі правоохоронці становили зовнішній силует, а поліцейські разом з бійцями Нацгвардії зобразили орнамент вишиванки. Після чого 50 військовослужбовців та 18 патрульних поліції під акомпанемент військового оркестру виконали державний гімн України.

Всесвітній День вишиванки відзначається щороку в третій четвер травня. Свято покликане популяризувати українську культуру і традиції. З 2012 року його почали відзначати щорічно, а вже в 2015 році ініціювали підтримку Міністерства інформаційної політики України. Вишита сорочка вважається одним з найбільш старовинних українських атрибутів, яку у цей день надягають традиційно по всіх містах України. Біля Дюка сьогодні також можна було побачити людей у колоритному національному одязі.

Ну а маленькі одесити, крім самого свята, радувались можливості побачити патрульні машини поліції і навіть посидіти на місці поліцейського. Учасники флешмобу з радістю вітали малечу та користуючись нагодою розповідали про правила безпеки. Завершився вишиванковий флешмоб святковими концертними номерами.


Автор: nikolaev
Прочитали - 85
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать