Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » "Право на державну службу"

"Право на державну службу"

16-05-2019, 17:17
"Право на державну службу"В Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України пройшла зустріч представників Одеської облдержадміністрації, вишу та модераторів зі студентами. Захід "Право на державну службу" презентований національним агентством з питань державної служби та проходить в цьому році по всім містам Україні. За словами організаторів, захід пов'язаний з тим, що національне агентство з питань державної служби формує нові традиції та нові підходи до державної служби з залученням молоді та фахівців.

Серед модераторів заходу були присутні керівництво підрозділів ООДА та представники районних адміністрацій. На зустрічі були обговорені питання: що таке держслужба та які їй потрібні професіонали; як знайти посади на державні служби, та чому слід йти на конкурс; чому державна служба найкраще місце для старту професійної кар'єри, та деякі інші.

Інститут Державного управління має багату історію виховання державних кадрів. Протягом 20 років тут випускають майбутніх держслужбовців які у майбутньому працюють у сільських, районних та міських адміністраціях. За словами керівництва інституту, 9500 випускників сьогодні зокрема обіймають серйозні керівні посади в органах публічної влади, в верховній Раді, та в кабінеті міністрів України.


Автор: nikolaev
Прочитали - 162
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать