Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Міжнародна наукова конференція ОНМУ

Міжнародна наукова конференція ОНМУ

17-05-2019, 17:09
Міжнародна наукова конференція ОНМУVII Міжнародна наукова конференція “Південь України: етноісторичний, мовний, культурний та релігійний вимір” проходить цими днями в Одеського національному морському університеті.

Конференція організована кафедрою українознавства, історико-правових та мовних дисциплін ОНМУ за участі провідних українських вчених. Співорганізаторами конференції є університети та наукові інститути з Румунії та Республіки Молдова. Також до участі в конференції долучилися співробітники та науковці з Одеси, Миколаєва та навіть Литви. Модератор конференції - завідувач кафедри українознавства, історико-правових та мовних дисциплін ОНМУ професор Микола Михайлуца.

Традиційно до відкриття конференції організатори видали збірку наукових робіт, яку отримає кожний учасник наукового форуму та наукові бібліотеки України. Цього разу збірка вийшла друком у обсязі більш ніж 600 стор. До неї увійшли: 89 наукових статей, над якими працювали майже 100 науковців. З них, 31 доктор наук, 48 кандидатів наук, 4 аспіранти 13 викладачів та 3 студенти. На офіційному відкритті конференції були присутні ректор ОНМУ Сергій Руденко, дуаєн дипломатичного корпусу - Генеральний консул Румунії в Одесі Еміл Рапча, та почесний громадянин Одеси й області Сергій Гриневецький.

Після урочистого відкриття в ході конференції відбулось засідання круглого столу на тему “Мова, Церква, герої: проблеми та досвід на шляху до євроінтеграції”. До участі у круглому столі були запрошені провідні дослідники із мовознавства, церковної історії, історичної пам’яті, соціальної історії, тощо.


Автор: nikolaev
Прочитали - 405
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать