Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Інтелект - форум “Українська книга на Одещині”

Інтелект - форум “Українська книга на Одещині”

17-05-2019, 17:14
Інтелект - форум “Українська книга на Одещині”На відзначення 190-річчя заснування Одеської національної наукової бібліотеки заплановано провести Інтелект-форум. Він відбудеться 7-9 червня. Напередодні цієї події у прес- центрі “Одесит” пройшла прес-конференція за участю керівництва ОННБ. 20-ту Всеукраїнську виставку - форум “Українська книга на Одещині” проводять Міністерство культури України, Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів, за підтримки Українського інституту книги, Одеської обласної та міської рад та Книжкової палати України.

Другий напрямок форуму, за словами організаторів, пропонується професійній спільноті та присвячений роботі з популяризації книги і читання в бібліотеках, музеях і архівах України. Інновації у бібліотечної галузі покликані продемонструвати той величезний поступ, який відбувається у бібліотечній справі. Як повідомили організатори, на виставці свою продукцію представлятимуть близько 100 вітчизняних видавництв, серед яких “Наукова думка”, “Картографія”, “Астропринт” та багато інших. Також організатори розповіли про програму виставки - форуму, яка передбачає широкій спектр інформаційно-рекламних заходів: презентації нових видань, промо акції, поетичні читання, панельні дискусії, творчі майданчики та майстер-класи.

Заплановано проведення конкурсів “Краща книга виставки- форуму-2019”, та конкурс читацьких рецензій. Переможців буде відзначено дипломами та подяками оргкомітету. У рамках Всеукраїнської благодійної акції “Бібліотека українського воїна” відбудеться урочиста передача вітчизняних видань військовим частинам Одеського гарнізону.

Організатори Всеукраїнської виставки-форуму “ Українська книга на Одещині” очикують жвавий інтерес до цього заходу справжніх поціновувачів творчості поетів та письменників сучасності та минулих часів. Також організатори сподіваються, що юні читачі завдяки книгам дізнаються багато цікавого про сучасне та минуле рідного краю.


Автор: nikolaev
Прочитали - 215
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать