Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Інститут трансляційної медицини

Інститут трансляційної медицини

21-05-2019, 17:27
Інститут трансляційної медициниВ Одеському медичному університеті почав роботу Інститут трансляційної медицини, при якому відкрилася іммунно-генетична лабораторія. Вона трансформувала в себе інноваційний технологічний центр, який об'єднав клінічні лабораторії: біохімічну і імунно-генетичну, а так само клінічні відділення університетської клініки лекційної аудиторії університету. Як розповідають співробітники лабораторії, - завдяки унікальному обладнанню студенти на лекції можуть бачити не тільки хід операцій, але і виконання різних діагностик.

Розвиток науки ґрунтується на методах діагностики. Діагностична лабораторія охоплює широкий спектр досліджень по 4 напрямками, які тісно пов'язані і доповнюють один одного. Це: ПЛР дослідження, Секвенированіє (NGS), Культура клітин і Проточная цитометрія. У лабораторії розташовані - ламінарний бокс для ДНК досліджень ручним методом, роботизована станція Німбус для виділення ДНК РНК білка ,яка проводить безліч досліджень в автоматичному режимі, одночасно обробляючи до 70ті пробірок. ПЛР діагностика як спосіб визначення генетичних захворювань. Так само співробітники лабораторії демонструють Секвінатор - як апарат нового рівня науки в генетиці в молекулярної біології. Це аналіз генома людини, визначення послідовності ДНК - що передбачає нові можливості для персоналізованої медицини.

На сьогоднішній день, жодне наукове дослідження неможливо без лабораторних методів діагностики, які повинні проводиться на сучасному рівні. Це запорука проведеної наукової роботи. Так само, представники ОМУ співпрацюють з колегами з Італії - для застосування досвіду передової зарубіжної медицини.

Як відзначили італійські вчені, вони мають намір розглянути проект зі спільного написання наукових робіт і дисертацій в рамках міжнародного обміну. Українські медики зазначилися недостатня кількість фахівців з молекулярної генетики, і така співпраця дуже актуально. Викладацький склад Медичного Університету впевнений, що в даній імунно-генетичної лабораторії сьогоднішні студенти - дослідники -зроблять ще безліч відкриттів.


Автор: nikolaev
Прочитали - 62
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать