Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Одеса: Апаратне засідання в Одеській мерії

Одеса: Апаратне засідання в Одеській мерії

21-05-2019, 17:48
Одеса: Апаратне засідання в Одеській меріїКомунальне підприємство “Узбережжя Одеси” зібрало за 2018-й рік близко 5 з половиною мільйонів гривень до бюджету міста. Ці кошти надійшли з пайової участі підприємців та договорів оренди пляжних територій, - такі дані озвучив під час апаратної наради в Одеській мерії директор департаменту екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міськради Віталій Денисов.

Серед головних завдань поточного року - підвищення ефективності комунального підприємства у використанні одеського узбережжя. Віталій Денисов запропонував підняти тарифи та розібратися з парковками. Також він пообіцяв до першого червня навести порядок на пляжі для людей з інвалідністю. Далі під час засідання розглянули поточні питання надходжень до міського бюджету. З початку року до загального фонду надійшло близько двох з половиною мільярдів гривень.

Мер Геннадій Труханов поставив вимогу розібратися з інформацію про те, що з батьків деяких шкіл Одеси намагаються збирати кошти на ремонти класів, де навчаються їх діти. Він зазначив, що в минулому році Одеською Міською Радою було виділено на капітальні і поточні ремонти близько 400 млн грн.


Автор: nikolaev
Прочитали - 87
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать