Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ЛІХТАР “ЗАКОХАНИЙ ТУРИН”

ЛІХТАР “ЗАКОХАНИЙ ТУРИН”

22-05-2019, 16:51
ЛІХТАР “ЗАКОХАНИЙ ТУРИН”Лавка з закоханими ліхтарями за кілька днів уже стала улюбленим місцем для побачень одеських парочок, які прогулюються в курортній зоні міста. Локація, яка дарує позитив і викликає посмішку на обличчі, дозволяє сфотографуватися для соцмереж в різних незвичайних ракурсах - і помріяти про спільний відпочинок.

Додамо, що в італійському парку в місті Турин закохані ліхтарі є скульптурною пам'яткою. Ідею підхопило безліч міст світу. В Україні копії «туринських ліхтарів» є і поруч зі столичним Майданом, і у Кропивницькому. , І Одеса тепер як би поріднилася зі своїми "родичами".

Сьогодні композиція "Закоханий Турин" доповнила перелік романтичних місць в у нашому місті,. які так полюблять одесити. Той, хто вирішив зізнатися в своїх почуттях до своєї коханої людини - можна зробити цікавий романтичний тур містом, зачинити "замок любові" на композицію "Закохане серце" біля Тещиного мосту, спуститися по "Сходинках любові" за Польським спуском,, на кожній сходинці кажучі комплімент своєї половинці. Можна засмагати поруч із скульптурою "Сонячне серце" прямо на пірсі 13-й станції Великого фонтану. Ми запитали у одеситів, які ще тематичні скульптурні вони хотіли би побачити в нашому місті.


Автор: nikolaev
Прочитали - 68
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать