Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Акція протесту дорожнього контролю

Акція протесту дорожнього контролю

22-05-2019, 18:58
Акція протесту дорожнього контролюАктивісти громадської організації "Дорожній Контроль" влаштували акцію протесту біля офісу "Укртрансбезпеки”. Мітингувальники заявляють, що керівництво організації створило корупційні схеми для пропуску на дорогах перевантажених фур та вимагають з водіїв кошти за проїзд. Випадки злодіянь були задокументовані активістами під час їхнього чергування на пунктах пропуску та вагових комплексах.

Керівник Управління “Укртрансбезпеки» Сергій Талала, спростовує слова активістів і демонструє представникам ЗМІ офіційні документи зі штрафними санкціями та актами, не погоджуючись зі звинуваченнями активістів. За його словами, “Укртрансбезпекою” з початку року в Одеської області офіційно виявлено більше 5 тисяч правопорушень.

Також Сергій Талала не згоден з обвинуваченнями в отриманні хабарів співробітниками “Укртрансбезпеки» замість виписування штрафів.

Представники громадської організацій "Дорожній Контроль" продовжують протистояти діям співробітників “Укртрансбезпеки” і вважають, що ця служба порушує законодавство та розміщує на дорогах області пересувний ваговий комплекс, який сприяє утворенню пробок і аварійних ситуацій. Наразі, конфлікт між сторонами залишається відкритим.


Автор: nikolaev
Прочитали - 112
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать