Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Бунт у колонії на Люстдорфській дорозі

Бунт у колонії на Люстдорфській дорозі

27-05-2019, 18:49
Бунт у колонії на Люстдорфській дорозіУ понеділок вранці надійшла інформація про масові заворушення та втечу ув’язнених з колонії на Люстдорфській дорозі в Одесі.
За свідченнями родичів та близьких, засуджені, які відбувають покарання у виправній колонії №51, що розташована в Одесі на Люстдорфській дорозі, доведені до відчаю: систематично не отримують якісну їжу, порції дуже малі. Ставлення керівництва пенітенціарного закладу до людей, що позбавлені волі, взагалі важко назвати людським. Про це вони, нібито повідомили правоохоронців та керівництво прокуратури. А те, що відбувається сьогодні зранку на території виправного закладу, є зворотною реакцією начальників колонії на демарш осуджених.

«Дещо інший погляд на події близько 12-ої години того ж дня оприлюднив депутат Одеської обласної ради Трифон Антов, який вважає що за подіями у колонії, окрім, безумовно, неякісної їжі, криються ще й наркотики, які переправляються на її територію».

«Інформація про масову втечу – це брехня, стверджував в той самий час Станіслав Домбровський, який мав безпосередній контакт телефоном з засудженими, що утримуються у колонії».

«На думку Станіслава, інформація про втечу засуджених вкинута навмисно, щоб відволікти увагу громадськості від справжньої проблеми умов утримання, а осуджені підпалом намагаються привернути увагу до свого не людського життя.

Між засудженими і працівниками пенітенціарної служби у понеділок виник конфлікт повідомила Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова. Під час бунту у господарських приміщеннях також сталася пожежа. Трьох медпрацівників і трьох охоронців ув’язнені взяли в заручники. Наразі їх вже звільнено.

За попередніми даними, бунт виник через обшуки, які проводили у засуджених.

Безлади розпочалися після планового обшуку в приміщеннях, за інформацією очевидців, частина ув’язнених забарикадувалась всередині колонії, та взяла в заручники співробітників. На подвір’ї установи була підпалена автівка одного зі службовців. Внаслідок сутичок четверо працівників колонії отримали травми. Поліція вела перемовини з ув’язненими.

В Одесі відбулась спроба захоплення адміністративної будівлі Південної виправної колонії №51 – про це повідомив у понеділок Перший заступник голови Національної поліції України В’ячеслав Аброськін. «За вказівкою злодіїв у законі у виправній установі засуджені вчинили спробу захоплення адмінбудівлі й підпали»; - написав він на своїй сторінці у Facebook.За словами Аброськіна, мета події - дестабілізувати ситуацію, але завдяки діям співробітників Державної кримінально-виконавчої служби та Нацполіції України їм цього зробити не вдалося.

Офіційний коментар щодо надзвичайної події, яка мала місце у понеділок на території виправної колонії № 51, дала представник Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Мінюсту України.

Ситуація під контролем, дані про подію внесені до Єдиного Реєстру досудових розслідувань, призначено службове розслідування, проводяться слідчо-оперативні заходи, втечі засуджених не допущено.


Автор: nikolaev
Прочитали - 96
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать