Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Фелікс Шиндер на лікарняному

Фелікс Шиндер на лікарняному

29-05-2019, 16:37
Фелікс Шиндер на лікарняному“Здоров’я – не все, але все без здоров’я – ніщо.” Саме з цими словами давньогрецького вченого Сократа зараз повністю згоден одеський музикант, поет та фронтмен гурту “Деньги вперед” Фелікс Шиндер. Розрив передньої хрестоподібної зв'язки- цей діагноз прикував співака до ліжка та змусив відкласти турне Європою.

Мешкає Фелікс у самому центрі одеської Молдаванки. Харчується натуральними продуктами, п’є смачний какао і навіть, попри своє вегетаріанство, за вказівками лікарів, іноді споживає м’ясо курки. Настрій у артиста гарний, адже поруч рідні люди. Нам музикант розповів чим займається весь свій вільний час.

За час хвороби Фелікс багато думав, осмислював цінності життя, та встиг зробити деякі висновки і вже сам може давати поради.

Найголовніше, що Одесса може не хвилюватися за Фелікса. Зараз він вже йде на поправку. Всі концерти, які заплановані у місті, відбудуться. А гурт “Деньги вперед” пише нові пісні. Влітку вийде їх нова композиція та відбудеться прем’єра кліпу. Повне інтерв’ю зі співаком Ви можете побачити в ефірі нашого телеканалу у програмі “На хвилі”.


Автор: nikolaev
Прочитали - 67
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать