Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Міськвиконком затвердив норми водоочисних систем

Міськвиконком затвердив норми водоочисних систем

31-05-2019, 11:22
Міськвиконком затвердив норми водоочисних системЗасідання одеського міськвиконкому почалося із півторагодинною затримкою. Першим каменем перетину майже одразу стало питання по затвердженню норм до правил приймання стічних вод у системи централізованого водовідведення міста. Пропозиція викликала неоднозначну реакцію серед присутніх депутатів. За словами Ганни Позднякової, якість очисних споруд міста не витримує порівняння з іншими містами України. Навіть у сусіда Миколаєва очищення водостічних труб проходить в рази якісніше. Очевидно, що місцеві системи водоочищення потребують термінової реконструкції. Але за чий рахунок - поки що незрозуміло.

Ганна Позднякова наголосила, що за умов договірних відносин між містом та Інфоксводоканалом, підприємство взяло на себе відповідальність за реконструкцію очисних споруд, а місто в свою чергу повинно допомагати. Проте, 109 млн. грн, які виділила на це одеська мерія - явно недостатньо. Тож хто врешті решт повинен брати на себе відповідальність за якісну систему очищення у курортному місті - не зрозуміло. На думку депутата майбутні норми стали ще гіршими, ніж у 2017-му році, і лише допоможуть Інфоксу виставляти підприємствам ще більші штрафи. Але не прийняти їх теж неможливо, - запевнив міський голова.

Втім, депутати заявляють про необхідність ініціювати слухання звіту по програмі “реорганізації цілісного майнового комплексу”, розробленого в 2007 році, та нарешті зрозуміти, на що були витрачені гроші за ці роки, та що було зроблено. Геннадій Труханов, на доводи депутата, відповів пропозицією влаштувати зустріч представників підприємств, Інфокс-Водоканалу та влади, де підняти це питання знову. В решті решт, засідання виконкому затвердило зміни до Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Одеси, прийнятих рішенням виконавчого комітету Одеської міської ради від 26 грудня 2018 року.


Автор: nikolaev
Прочитали - 71
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать