Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Відкриття Центру допомоги жінкам, постраждалим від насильства

Відкриття Центру допомоги жінкам, постраждалим від насильства

31-05-2019, 17:13
Відкриття Центру допомоги жінкам, постраждалим від насильстваВ Одесі відбулося офіційне відкриття Центру допомоги жінкам з дітьми, постраждалим від насильства. Нагадаємо, що у квітні 2018 року Одеською міською радою і Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні підписано Меморандум про реалізацію проекту “Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства що до жінок та дівчат і Україні”.

Представники міськради та Фонду ООН в галузі народонаселення в Україні відвідали Центр , який розміщує кімнату дружнього опитування , дитячу кімнату та квартири для постраждалих. Як розповіли представники центру, постраждалим особам будуть надаватися психологічні, соціально-побутові, соціально- медичні, інформаційні , юридичні, та інші послуги. Як розповіли у Центрі, тут також створена гаряча лінія, на яку може звернутись жінка або дитина, яка постраждала або стала свідком злочину, бо будь яка людина з питань захисту інтересів дитини.

На жаль,насильство у сім*ї- це проблема у всьому світі серед усіх верств населення, і вона також стосується України, зокрема Одеси та області. Згідно статистики, у 2018 році в Одесі було зафіксовано більш ніж 4.5 тисячі звернень що до насильства , та 7800 звернень по області.

Заступник Міністра соцполітики України Наталка Федорович також підкреслила , що . мешканці Одеси та області зможуть тут отримати повну інформацію про те, як влада захищає та підтримує людину, яка стала жертвою домашнього насильства.
Представники іноземних делегацій вважають, що війна, яка йде на сході країни одна з головних причин цього явища.

Перший в Одесі центр відкрився в Приморському районі, в подальшому планується відкриття ще 3-х подібних центрів по всієї Одесі. Насильство- це сміття , що треба виносити з дому- під таким гаслом починає працювати Центр допомоги жінкам з дітьми, постраждалим від насильства. Його засновники та працівники сподіваються, що з цього дня впевнених в своїх правах та поведінці людей стане більш, оскільки суспільство переймається їх проблемами.


Автор: nikolaev
Прочитали - 88
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать