Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Новий логотип Одеського художнього музею

Новий логотип Одеського художнього музею

31-05-2019, 20:02
Новий логотип Одеського художнього музеюСпіраль Фібоначчі об’єднали з хвилею, так і з’явилась нова айдентика Одеського художнього музею. Ані тендеру, ані конкурсу на створення емблеми не було. “Це подарунок одного Київського креативного агентства, власником якого є мій друг” - заявив директор художнього музею Олександр Ройтбурд.

Одеський художній музей - державний орган, який має дотримуватись певних процедур, для того, щоб проводити будь-які дії та заходи. Наша редакція з'єдналась з департаментом з питань охорони об’єктів культурної спадщини.

З розмови зрозуміло, що керівництво Одеського художнього музею не узгодило своє рішення з власником комунального підприємства - Одеською обласною радою. Тобто директор може змінювати логотип, хоч кожен день, навіть не радячись це з вищестоящими інстанціями. Депутат Одеської обласної ради Роман Сеник теж обурений поведінкою пана Ройтбурда.

“Логотип - візитна картка музею, але це далеко не першочергове питання яке потрібно вирішувати” - впевнений член комісії обласного управління культури, національностей, релігій та охорони об'єктів культурної спадщини обласної державної адміністрації. Золотий перетин - досить популярний символ, його часто використовують в рекламі. Тому в оригінальності та авторських правах айдентики теж є сумніви. Але в будь якому разі вона повинна узгоджуватись з власником комунального підприємства - Одеською областною радою, а не прийматися лише за примхою директора музею.


Автор: nikolaev
Прочитали - 68
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать