Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Обставини загибелі 6-місячного Матвія

Обставини загибелі 6-місячного Матвія

3-06-2019, 19:44
Обставини загибелі 6-місячного МатвіяРідні шестимісячного Матвія чергують біля моргу, вони чекають на висновок судмедекспертів. Хлопчик помер у День захисту дітей, перед цим - протягом кількох місяців він не набирав вагу. Батьки неодноразово робили аналізи та звертались до педіатра, лікар навіть дозволила щеплення.

Наприкінці травня батьки знов пішли до поліклініки, там встановили діагноз - гострий ентероколіт та анемія й направили до інфекційної лікарні. 31 травня Матвія з дому забрала швидка, його шпиталізували до реанімації. Там хлопчику зробили переливання крові.

Лікарі кажуть, малюк поступив до них у вкрай тяжкому стані, гемоглобін був дуже низьким. Шанси на порятунок були б більшим, якщо б дитина важила достатньо.

Наразі батьки чекають на результати судово-медичної експертизи – вони хочуть покарати винних у смерті дитини.

У поліклініці зазначають, батьки самі захотіли робити щеплення, навіть придбали європейську вакцину. Стосовно педіатра - жінка досвідчена, на обліку в неї майже тисяча дітлахів.

Тим часом, у поліції вже відкрили кримінальне провадження.

Правоохоронці не виключають - у разі нової інформації справу можуть перекваліфікувати, в тому числі - на службову недбалість лікарів. Тим часом педіаторка вже звернулась до юриста.


Автор: nikolaev
Прочитали - 95
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать