Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Конфлікт в Одеському медуніверситеті

Конфлікт в Одеському медуніверситеті

3-06-2019, 19:57
Конфлікт в Одеському медуніверситетіБіля будівлі ректорату Одеського Медичного Університету у понеділок вранці сталися масові заворушення та бійки, які були зупинені співробітниками поліції. Правоохоронці затримали близько 50 учасників конфлікту. Сутички виникли через спірні питання між прихильниками екс-ректора Валерія Запорожана та представниками виконуючого обов’язки нового ректора Владлени Дубініної.

Нагадаємо, що це вже далеко не перший конфлікт у цьому навчальному закладі. . Викладачі та студенти не підтримують рішення Міністерства охорони здоров'я України, яке заблокувало фінансову діяльність Одеського національного медичного університету. Як заявили у ВУЗі, Уляна Супрун не погоджує фінансування Одеського національного медичного університету, тому його фінансова діяльність заблокована.

Сьогодні - схвильовані викладачі та студенти Медичного Університету, яким майже 5 місяців затримували виплату зарплат і стипендій, розташувалися біля будівлі ректорату, щоб прояснити ситуацію і переговорити з Владленою Дубініною. У цей час за зачиненими дверима ректорату Медуніверситету намагалися провести засідання наглядової Ради, яку, нібито призначив Міністр охорони здоров'я. Але співробітники університету, які вважають ці дії протизаконними - викликали поліцію.

На схвильованих викладачів і студентів, які висловлювали своє невдоволення криками "ГАНЬБА!" - з будівлі ректорату розпорошили кілька вогнегасників, в результаті чого декілька людей постраждали. Після інциденту - кілька десятків правоохоронців штурмували будівлю. Як повідомляють медики, в ректораті також є кілька поранених. Владлена Дубініна , яка вийшла на вулицю, намагалася якнайшвидше покинути місце події.

Однак, за словами представника другої сторони конфлікту-виконуючого обов'язки проректора медуніверситету - Анатолія Сона - ніяких порушень з виплати зарплат і стипендій не було.

В результаті зіткнень за медичною допомогою до лікарів звернулися кілька десятків людей. 51 учасник конфлікту був затриманий поліцією, причому затриманих з обох сторін майже порівну. Постраждав один активіст і один поліцейський, обидва вони були доставлені до 11-ї міської клінічної лікарні . Самі викладачі та студенти ОНМУ дуже стурбовані ситуацією, яка склалася у ВУЗі в останні декілька місяців, та вимагають повернення нормальних умов для праці і навчання.

Представників ЗМІ у заповнену димом будівлю ректорату не пустили. Учасники конфлікту вимагають справедливого розслідування подій під Медичним університетом та повернення до нормальної роботи та навчання.


Автор: nikolaev
Прочитали - 94
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать