Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Майстер-клас з пожежної безпеки на Ланжероні

Майстер-клас з пожежної безпеки на Ланжероні

5-06-2019, 16:17
Майстер-клас з пожежної безпеки на ЛанжероніНа пляжі Ланжерон рятувальники ДСНС провели спеціальний майстер-клас, аби нагадати дітям і дорослим, як треба себе поводити у випадку надзвичайної ситуації та впоратись з пожежею. Одними з найактивніших учасників події стали юні одесити. Рятувальники переконані, що користуватись вогнегасником повинен вміти кожен. Спершу дорослим та дітям пояснили, які існують види спецприладів, та чим вони відрізняються, а також продемонстрували їх правильний спосіб використання. Під час занять малечі дали можливість самостійно побути в ролі пожежників. Дітлахи із задоволенням спробували свої сили та охоче поділились новими враженнями.

Рятувальники нагадують: одним із перших кроків у будь-якій небезпечній ситуації завжди має бути дзвінок за номером 101. Нехтування цим правилом може призвести до фатальних наслідків. Однак до приїзду пожежників необхідно спробувати самостійно ліквідувати джерело загоряння.

Протягом сезону представники ДСНС дбають про безпеку громадян та проводять інструктажі для працівників кафе та ресторанів у прибережній зоні.

Подібні заходи проводяться на пляжах Одеси щороку. Мета навчань - дати знання, які допоможуть запобігти важким наслідкам, що нерідко виникають в результаті надзвичайних ситуацій.


Автор: nikolaev
Прочитали - 54
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать