Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Дитячий відпочинок влітку: бажаний, та чи доступний?

Дитячий відпочинок влітку: бажаний, та чи доступний?

6-06-2019, 18:22
Дитячий відпочинок влітку: бажаний, та чи доступний?З початком літа більшість одеських родин стають перед дилемою - як забезпечити своїм дітям якісний, корисний і недорогий відпочинок. Щоб крім розваг, дитина отримала заряд позитиву, безліч корисних навичок і нових знань. Наскільки доступний дитячий відпочинок у нашому місті цього літа - з’ясовувала Юлія Мігіцько.

Як зізнаються дорослі одесити, на сьогоднішній день організація гідних канікул для улюблених чад може значно "вдарити" по сімейному бюджету, і найдоступнішим залишається варіант віддати малюків до шкільного табору відпочинку.

Шкільний викладач Валерій Іванчиков після завершення навчального року займається своїми вихованцями з 16-тої школи ще й в червні. Наставник намагається урізноманітнити дозвілля дітей, проводячи в період роботи шкільного табору активні ігри на свіжому повітрі в парку.

Витрати на відвідування шкільного табору мінімальні: оплачується лише обід, та додаткові розваги - відвідування дитиною музеїв, театрів та майстер-класів. Батьки, які розраховують розширити і урізноманітнити формат дитячого літнього відпочинку, можуть влаштувати своє чадо в сучасний комфортний табір зі спортивним, мовним, або творчим ухилом, та ще й розташоване на березі Чорного моря. Але такий відпочинок дитини обійдеться від 7 до 25 тисяч гривень за зміну яка зазвичай триває 10 -14 днів.

Право вибору завжди залишається за батьками. Багато дитячих таборів працюють з фондом Соцстраху, що дозволяє дорослим купувати путівки на відпочинок за пільговою ціною, що істотно заощаджує сімейний бюджет. На думку психологів, в літньому віддаленому таборі, далеко від мам-тат і бабусь-дідусів, дитина отримує необхідні життєві навички: вчиться бути самостійною, комунікабельною, корисною для колективу, та зможе краще реалізовувати себе у майбутньому.

Провести літні канікули вдома, коли всі однолітки в таборі, на морі або в лісі - не найкраща перспектива для дитини. Тому батькам необхідно завчасно планувати свій бюджет, щоб літній відпочинок залишили у дітей та дорослих лише найкращі спогади.
Юлія Мігіцко, Олександр Леуш, служба новин.


Автор: nikolaev
Прочитали - 136
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать