Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Фінал дитячого кіноконкурса "Стоп булінг"

Фінал дитячого кіноконкурса "Стоп булінг"

6-06-2019, 18:29
Фінал дитячого кіноконкурса "Стоп булінг"Фінал дитячого кіноконкурсу з тематичною назвою “Стоп булінг” відбувся на Одеській кіностудії. Його учасниками стали дитячі команди, які самі знімали фільми на суспільно важливу тему цькування підлітків у навчальних закладах та суспільстві. З найталановитішими авторами поспілкувалася наш кореспондент Ольга Глечик.

Фінал першого в Україні дитячого кіноконкурсу-фестивалю “Стоп булінг” пройшов в приміщенні Арт - центру імені Віри Холодної на Одеської кіностудії. Спільний проект Головного територіального управління юстиції в Одеській області, Облдержадміністрації, кінолабораторії EIZENLAB та кіностудії стартував у Південній Пальмірі ще на початку березня цього року. Головна мета - підняти гостросоціальну тему булінгу, та заохотити молодь до висвітлення цього питання за допомогою мистецтва кінематографа.

Охочих взяти участь у кіноконкурсі виявилося чимало. Школярі від 8 до 18 років з міста та області протягом 3-х місяців знімали власні стрічки. Юнаки отримали унікальну можливість спробувати себе у ролі сценаристів, режисерів та акторів, висловити свій власний погляд на проблему булінгу та знайти шляхи її вирішення. Допомагали юнакам справжні професіонали справи, які направляли та заохочували їх у спосіб кіногри.

До фінальної частини конкурсу потрапили лише 4 команди, які й отримали нагороди, дипломи та почесні призи. Номінацій, хоча й було багато, проте їх виявилось недостатньо. На наступний рік організатори пообіцяли допрацювати умови конкурсу. Тож остаточним переможцем стала команда “Покоління Z”, Кілійської загальноосвітньої школи. Також знайшли своїх володарів нагороди за “найкращу режисуру”, “найкращу акторську гру”, та “найкращий сценарій фільму”. Одна з учасниць конкурсу Олександра Старенкова писала сценарій до фільму вперше у своєму житті та зовсім не чекала, що отримає приз. Дівчина знайшла натхнення, спостерігаючи за своїми друзями, багато з яких переїхали до її Арцизької школи з Донецької області і відчули на собі проблему булінгу.

Кіноконкурс “Стоп Булінг” зробив перший крок закликати школярів бути людяними, толерантними один до одного, допомагати у складних ситуаціях та не проходити повз проблеми інших. На думку організаторів, завдяки заходу, їм вдалося зробити навіть більше - заохотити юнаків до творчості, розкрити їх потенціал, подарувати спілкування з професіоналами та можливість зробити свій старт у кіно. Цілком можливо, що вже завтра хтось з них реалізує себе у “великому” кіно.


Автор: nikolaev
Прочитали - 70
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать