Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Віктор Баранський надав допомогу понад 500 будинкам у Київському районі

Віктор Баранський надав допомогу понад 500 будинкам у Київському районі

6-06-2019, 19:31
Віктор Баранський надав допомогу понад 500 будинкам у Київському районіУ Київському районі Одеси триває реалізація програми Віктора Баранського "Допомога вашому дому". Щотижня до ініціативи підключаються нові висотки, жителі яких хочуть поліпшити технічний стан своїх будинків.

У багатоповерхівці по вулиці академіка Корольова, 92, завдяки програмі Віктора Баранського, встановили металопластикові вікна та провели ремонт ліфтових. Цих змін тут чекали давно, тому таке швидке і своєчасне розв'язання застарілих проблем приємно здивувало одеситів.

Бажання активно брати участь в програмі висловили й жителі висотки по вулиці Шишкіна, 50. Тут, завдяки програмі "Допомога вашому дому" був виконаний поточний ремонт даху.

Поспілкувався глава центру громадських ініціатив "За Одесу!" І з представниками багатоповерхового будинку за адресою Люстдорфська дорога, 58 Б, який вперше бере участь в програмі. Жителям багатоповерхівки доводиться боротися з серйозними проблемами: прямо поруч з житловим будинком знаходяться небезпечні занедбані руїни.

Нагальні питання виявилося багато, тому першим кроком стане вибір першорядної проблеми, яка хвилює жителів найбільше. Завдяки програмі "Допомога вашому будинку: спільна справа" одесити отримають всі необхідні будматеріали. В ході зустрічі Віктора Баранського з мешканцями було прийнято рішення розставити пріоритети і налаштуватися на довгострокову співпрацю.

Проект "Допомога вашому дому" охоплює понад 500-сот багатоповерхових будинків Київського району. В рамках програми ось уже четвертий рік ведеться активна робота щодо поліпшення якості життя одеситів. У зв'язку з великим фронтом робіт, організатори розраховують впоратися з цим завданням за 5 років і вивести один з найбільш густонаселених районів Одеси в лідери за якістю життя в місті й в країні.


Автор: nikolaev
Прочитали - 116
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать