Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » В Одеському зоопарку поранених диких птахів рятують у новому карантині

В Одеському зоопарку поранених диких птахів рятують у новому карантині

29-11-2019, 13:12
В Одеському зоопарку поранених  диких птахів рятують у новому карантиніХолодна зима це час коли тварини потребують особливої уваги людини. Не виключенням стають і птахи. Саме їх одесити не рідко приносять до зоопарку, виснажених, голодних та поранених.
Одеський зоопарк завжди приймає на реабілітацію диких тварин підібраних на вулиці. Та якщо влітку прийом переповнений знайденими тваринами, то взимку більша частина - це птахи. Щоріч тут рятують дикій природі близько 700 особин різноманітних птахів, адже більшість відпускають потім на волю, зазначив директор зоопарку.
В Одеському зоопарку поранених  диких птахів рятують у новому карантині
Нещодавно для перебування знайдених птахів що потерпають від лиха, було запроваджено новий карантин. Будівля, ще в стадії ремонту і до повного відкриття далеко, але пацієнтів тут вже вдосталь
В Одеському зоопарку поранених  диких птахів рятують у новому карантині

Нагадаємо, нещодавно до Зоопарку таким чином потрапив і рідкісний птах, що не живе на території нашої країни. Вальдшнеп, що активно мігрує переважно з Індії, Афганістану та Ірану впав поранений прямо на подвір'я до одесита. У Одеському зоопарку його підлатали та випустили на волю.
В Одеському зоопарку поранених  диких птахів рятують у новому карантині


Автор: Julia
Прочитали - 243
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать