Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Пожар в Економічному коледжі: виявлено ще 2 тіла

Пожар в Економічному коледжі: виявлено ще 2 тіла

9-12-2019, 13:24
Пожар в Економічному коледжі: виявлено ще 2 тілаСьогодні вранці рятувальники виявили тіла ще двох людей, які загинули в Економічному коледжі Одеси Одне тіло виявили о 00:35, друге — о 05:15. Наразі кількість жертв становить 12 осіб, постраждалих — 30. Дев'ятеро перебувають у лікарні.
Також в понеділок з ранку одесити зібралися у Спасо-Преображенського кафедральному соборі, щоб попрощатися із Сергієм Шатохіним. Рятувальник травмувався під час пожежі, упавши з висоти. Він перебував у комі в міській лікарні, де помер 7 грудня.
Пожар в Економічному коледжі: виявлено ще 2 тіла

В суботу ввечері схвильовані катастрофою одесити зібралися поруч зі згорілою будівлею коледжу, на розі Троїцької і Пушкінської. Люди принесли квіти та лампадки та вшанували хвилиною мовчання загиблих в трагічному пожежі. Організатори підкреслюють: це траурний мітинг, а не політична акція. У той же час, вони вимагають знайти і покарати винних. Присутні з обуренням говорили, що протягом останніх декількох років Одесу потряс цілий ряд резонансних пожеж з жертвами. Але висновки, як виявилося, так і не були зроблені. Виною тому - безвідповідальність і халатність кабінетних «бонз». З особливою емоційністю і на підвищених тонах говорили люди і про неналежний рівень екіпіровки рятувальників.
Пожар в Економічному коледжі: виявлено ще 2 тіла

Учасники мітингу створили імпровізований меморіал поруч зі згорілим будинком: поклали квіти, запалили свічки. Свіжі квіти і нові свічки продовжують з'являтися і зараз.
Пожар в Економічному коледжі: виявлено ще 2 тілаАвтор: Julia
Прочитали - 452
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать