Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Дитячих садків в Одесі не вистачає, але ремонтувати старі будівлі місто вважає не раціональним

Дитячих садків в Одесі не вистачає, але ремонтувати старі будівлі місто вважає не раціональним

5-02-2020, 16:23
Дитячих садків в Одесі не вистачає, але ремонтувати старі будівлі місто вважає не раціональнимСитуація з приміщенням колишнього дитячого садка на вулиці Каркашадзе, 4, в останні дні стривожила громадськість. Будівлю обіцяли відновити за рахунок бюджету, але потім передумали. Тепер його віддали якоїсь невідомої громадської організації. Виявилося, що в мерії передали його в приватні руки ще в грудні 2019 року.
Дитячих садків в Одесі не вистачає, але ремонтувати старі будівлі місто вважає не раціональним
Об'єкт виявився занадто витратним і його позбулися. Міський голова Геннадій Труханов, який раніше говорив про необхідність відновити садок, заявив, що «об'єкт є складним» і що для його приведення у божеський вид буде потрібно близько 60 мільйонів гривень.
 «Ми в минулому році за 12 мільйонів гривень зуміли, провівши ремонтні роботи та закупивши все необхідне обладнання, відкрити 20 нових груп. Тут же ми зможемо відкрити тільки дві групи, але витратимо 60 мільйонів. Це нераціонально », - сказав міський голова.
Сьогодні в зруйнованій будівлі без даху неможливо впізнати дитячий садок. І що з ним буде далі, невідомо. А дитячих садків, між тим, в Одесі так і не вистачає.
Дитячих садків в Одесі не вистачає, але ремонтувати старі будівлі місто вважає не раціональнимАвтор: Julia
Прочитали - 95
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать