Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Хатинка на курячих ніжках з Успенської жахає сусідів

Хатинка на курячих ніжках з Успенської жахає сусідів

10-02-2020, 15:59
Хатинка на курячих ніжках з Успенської жахає сусідівПосеред двору одного з житлових будинків по вулиці Успенській один з мешканців ще влітку минулого року затіяв будівництво. За словами сусідів, все починалось як розширення підсобного приміщення, на стінах якого почала зростати новобудова. Тепер через цю споруду тріщить по швах весь житловий будинок.
Одноповерхову споруду почали будувати ще в червні минулого року. Тоді, за словами господині сусіднього будинку, власник будиночка вирішив розростатися не тільки в ширину, але і заввишки. Через це в жилих приміщеннях під хатинкою почали тріскатися стіни та стеля.
Цікаво, що сама споруда наразі стоїть без вікон і дверей.
Хатинка на курячих ніжках з Успенської жахає сусідів
Сусіди вже почали жартувати що це хатинка баби Яги, та й транспортний засіб стоїть у дворі у вигляді мітли.. Люди побоюються, що у разі землетрусу споруда може впасти. Люди не розуміють, чому будівництво продовжується? Якщо нещодавно представники місцевого комунального сервісу своїм приписом його заборонили.
Хатинка на курячих ніжках з Успенської жахає сусідів

Не можна також не звернути увагу на те, що тим часом до будинку підводять комунікації. Саме для цього від воріт двору до нахаббуду вже прокладена траншея, через яку люди не можуть виїхати машиною.


Автор: Julia
Прочитали - 183
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать