Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » В Одесі відкрилася вікенд-конференція «ВІД СЕРЦЯ ДО СЕРЦЯ» для сімей з прийомними дітьми

В Одесі відкрилася вікенд-конференція «ВІД СЕРЦЯ ДО СЕРЦЯ» для сімей з прийомними дітьми

13-03-2020, 16:23
В Одесі відкрилася вікенд-конференція «ВІД СЕРЦЯ ДО СЕРЦЯ» для сімей з прийомними дітьми13 березня в Одесі розпочала свою роботу перша уїкенд-конференція, присвячена популяризації ідеї всиновлення, та розв.язанню виникаючих психологічних проблем. "Це вікенд, на якому прийомні батьки зможуть відновити сили, оновитися у своєму покликанні батька, згадати забуті і дізнатися нові стратегії виховання, насититися спілкуванням з іншими батьками іпросто відпочити" – наголошують організатори форуму.
В Одесі відкрилася вікенд-конференція «ВІД СЕРЦЯ ДО СЕРЦЯ» для сімей з прийомними дітьми
Громадська організація "Всеукраїнська асоціація прийомних батьків вирішила провести сесію психологічних лекцій для батьків прийомних дітей, всиновлювачів, та всіх дорослих, які мають справу з дітьми. Насамперед, фахової допомоги, по думці організаторів, потребують жителі сіл, та маленьких населених пунктів, які нерідко мають самотужки справлятися з проблемами. Увазі гостей уїкенд-конференції було запропоновано цикл лекцій від фахівців, які професійно займаються психологією відносин, психологією травм, налагодженням взаємодії членів складних сімей.
В Одесі відкрилася вікенд-конференція «ВІД СЕРЦЯ ДО СЕРЦЯ» для сімей з прийомними дітьми
Поради спеціалістів мають допомогти батькам оминути емоційне вигорання, як полегшити пошуки спільної мови з важкими дітьми, як мирним шляхом подолати складну поведінку, як,кінець-кінцем, допомогти в навчанні гіперактивній дитині. Особливим гостем конференції став Морек Внук засновник психології травми в Україні, фахівець, який має добру репутацію у колег з багатьох країн. Він поділився з одеситами своїм досвідом в такій непростій сфері людських відносин, як прийомна сім,я. Програма форуму настільки насичена, що заходи буде ропдовжено 14 березня


Автор: Julia
Прочитали - 217
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать