Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Безробітна країна

Безробітна країна

27-05-2020, 16:14
Безробітна країнаУ зв'язку з введенням в Україні національного карантину і заборони на багато видів підприємницької діяльності, чимало громадян втратили роботу. Тому число людей, які потребують працевлаштування, постійно зростає, в Одесі в тому числі.
За офіційними даними кількість безробітних в Україні зросла на 64%, і становить півмільйона. Неофіційні ж цифри досягають 2-2,5 млн. Зокрема, суттєво збільшилося числобезробітних з вищою освітою. «Ми спочатку повернули наших трудових мігрантів назад, а сьогодні змушені виштовхнути їх за кордон, щоб не припинилося надходження валюти», - говорить про непослідовну стратегію уряду депутат Одеської обласної ради Віталій Саутьонков.
Безробітна країна

Кабмін виділив 6 млрд грн на подолання ситуації, що склалася зараз на ринку праці. З них майже 1,3 млрд грн підуть на виплати допомоги по безробіттю. Ці кошти будуть адресовані на виплати збільшеної на період карантину мінімальної допомоги - з 650 грн до 1 тис грн.
Відбувся економічний розрив, каже Віталій Саутьонков: та кількість підприємств бізнесу, яка була до карантину, не поновилася. І їм потрібно підставити державне плече, щоб вони запрацювали.
Рівень безробіття в цьому році буде вимірюватися двозначними «відсотками», кажуть всі експерти. І такий вал безробітних - найсерйозніше випробування для країни за останні 20 років.


Автор: Julia
Прочитали - 130
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать