Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Дитячі гірки на проваллі

Дитячі гірки на проваллі

29-05-2020, 13:53
Дитячі гірки на провалліНі для кого з городян не секрет,що центральна частина Одеси розташована на катакомбах і це з часом доставляє місцевим жителям все більше незручностей. Але коли свідомо споруджують дитячий майданчик прямо над проваллями - не піддається розумному поясненню.
Один з флігелів будинку №23 в Книжному провулку ще 5 років тому знесли, але тільки наземну частину. Підвальні приміщення залишилися не засипаними. На місці, що звільнилося розбили дитячий майданчик, а територію замостили плиткою. Через рік насипаний грунт почав осідати і провалюватися в підвальні порожнини, навколо дитячих гірок та драбинок стали з'являтися свищі, які з часом продовжували розширюватися, і перебувати неподалік стало по-справжньому небезпечно.
Дитячі гірки на проваллі

Цей і сусідні двори знаходяться на території 12го ділянки ЖКС «Фонтанський», куди і стали скаржитися стурбовані одесити. За минулі 4 з гаком роки люди не тільки регулярно скаржилися, але і своїми силами намагалися засипати провали. Втім, безрезультатно: через те, що під майданчиком є ​​порожнечі, регулярно з'являються нові небезпечні місця.
Дитячі гірки на проваллі

А комунальники все продовжують ігнорувати прохання городян.


Автор: Julia
Прочитали - 93
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать