Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » В Преображенському парку з'явиться інтерактивний музей

В Преображенському парку з'явиться інтерактивний музей

4-06-2020, 16:01
В Преображенському парку з'явиться інтерактивний музей В Преображенському парку з'явиться інтерактивний меморіальний комплекс - плити, на яких будуть нанесені імена видатних одеситів, раніше похованих там. Інтерактивний музей планують побудувати в Преображенському парку замість давно згорілого ресторану "Холодок". Він буде розміщений праворуч від основного входу в парк. Музей буде присвячений відомим городянам, які зробили значний внесок у розвиток Одеси - про це заявили чиновники одеської міськради.
В Преображенському парку з'явиться інтерактивний музей

Преображенський парк дійсно змінюється. Тільки ось в іншу сторону. Всюди ходять, і відпочивають на лавках підозрілі люди будучи напідпитку. А в згорілому ресторані "Холодок" хтось влаштував собі місцевий туалет.
В Преображенському парку з'явиться інтерактивний музей
Чому тільки зараз чиновники вирішили привести в порядок цей шматочок зеленої зони - невідомо. Але цікаво інше, документації на тендер і плану музею досі ніхто не бачив - про це сказав одеський активіст Олексій Костржицкий. Обіцяти можна все, що завгодно, а в підсумку на цьому місці раптово з'явиться чергова багатоповерхівка або який-небудь маф.
В Преображенському парку з'явиться інтерактивний музей

А тим часом з боку спортивного стадіону у всю кипить будівництво дороги і паркувальної зони. І як видно, місцеву владу не хвилює, що під усім цим знаходяться останки людей. Також активісти відзначають, що вартість спірного проекту реконструкції парку раптово зріс аж на 28 мільйонів гривень.


Автор: Julia
Прочитали - 122
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать