Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » “Реконструкція” стрип-клубу у центрі міста

“Реконструкція” стрип-клубу у центрі міста

9-06-2020, 16:48
“Реконструкція” стрип-клубу у центрі містаЩе дві старовинні будівлі в історичному центрі Одеси під загрозою. На пересіченні Малої Арнаутської та провулка лейтенанта Шмідта, між пам'ятниками архітектури збираються побудувати 6-ти поверховий будинок. З'явиться він на місці одноповерхової будівлі, де колись розташовувався стрип-клуб.
“Реконструкція” стрип-клубу у центрі міста
Сусідство зі стрип-клубом і так не дуже радувало місцевих мешканців. Але хто міг подумати, що може бути ще гірше. Замість будинку з “полуничкою”, тут збираються побудувати багатоповерхівку. Будівельні роботи можуть вплинути на сусідні помешкання, бо на цей раз забудовник вирішив «втиснути» висотку між двох пам'ятників архітектури. Які до всього, ремствують місцеві жителі, стоять на катакомбах.
“Реконструкція” стрип-клубу у центрі міста

Зараз будівельники почали огорожувати майданчик огорожею, а стурбовані співробітники розташованого поруч Єврейського культурного центру і мешканці будинку по Малій Арнаутській, 46, опинившись у самому епіцентрі цілого кола проблем, б'ють на сполох, закликаючи чиновників звернути увагу на таку злободенну проблему. Тому що, якщо забудовник продовжить роботи, то сусідні пам’ятки архітектури можуть не витримати навантаження та буквально підуть під землю. Як це вже неодноразово було у нашому місті.


Автор: Julia
Прочитали - 125
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать