Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: МІСЬКИЙ ЕЛЕКТРОТРАНСПОРТ МОЖЕ ПОДОРОЖЧАТИ ВЖЕ З 1 ВЕРЕСНЯ

ОДЕСА: МІСЬКИЙ ЕЛЕКТРОТРАНСПОРТ МОЖЕ ПОДОРОЖЧАТИ ВЖЕ З 1 ВЕРЕСНЯ

3-08-2016, 20:13
ОДЕСА: МІСЬКИЙ ЕЛЕКТРОТРАНСПОРТ МОЖЕ ПОДОРОЖЧАТИ ВЖЕ З 1 ВЕРЕСНЯМодернізованих трамваїв побільшає , вартість проїзду зросте , а покращити якість перевезень у маршрутних таксі поки не вдасться. Такі основні висновки прес-конференції керівників КП "ОМЕТ" і департаменту транспорту та зв'язку Одеської міськради. На даний момент комунальне підприємство має всі можливості для виробництва фактично нових вагонів.

За словами директора КП "ОМЕТ" Дмитра Жемана, вартість таких робіт становить близько 5 млн грн. Вони дозволяють оновити вагон на 85 - 90 %. До кінця поточного року модернізованих вагонів на міських маршрутах повинно нараховуватися 5 штук . Повний цикл виробництва поки нерентабельний , обходяться модернізацією старого рухомого складу. Перебуваючи у недавному відрядженні у Варшаві директор підприємства ознайомився з виробництвом і роботою т.зв. електробусів - автобусів, які заряджаються від контактної мережі на кінцевих зупинках. Перспектива впровадження такої техніки зараз вивчається міською владою . Але від перспектив до реалій. Незабаром одеситам поїздка на міському транспорті обійдеться дорожче .

Дмитро Жеман також повідомив, що очолюване ним підприємство за довгі роки перестало бути збитковим і навіть стало лідером з пасажироперевезень - близько 47 млн осіб в минулому році скористалися послугами міськелектротранса . Підвищення , за його словами необхідно ще з тієї причини , що компенсація за безкоштовний проїзд тепер відповідальність міського . а не державного бюджету як було раніше . Не забули в департаменті і про питання що набило усім городянам оскомину - це поліпшення сервісу маршрутних автобусів, перспективи поки туманні.

Поки що профільний департамент зосереджений на контролі за виконанням перевізниками чіткого графіка руху. Директор транспорту і зв'язку Одеської міськради Олександр Ілько розповів, що найближчим часом на міські маршрутки встановлять 150 GPS-навігаторів, паралельно створюють інтерактивну карту, яка буде відображати дані про рух транспорту в режимі реального часу. У центрі міста мають намір ввести жорсткий режим зупинок. На центральних вулицях водії більше не будуть зупиняти за вказівками пасажирів, при необхідності кількість зупинкових комплексів буде збільшено.


Автор: content
Прочитали - 758
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать