Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Одеса: В міському зоопарку пройшло свято носорога

Одеса: В міському зоопарку пройшло свято носорога

10-08-2016, 21:02
Одеса: В міському зоопарку пройшло свято носорогаЗ кожним роком популяція диких тварин в світі зменшується. Задля розваги, або ж з метою наживи люди винищують різних представників фауни, навіть не замислюючись, для чого вони це роблять. До Міжнародної Червоної книги занесені 226 видів и 79 подвидів ссавців, що вже знаходяться на межі вимирання, або ж досягли її. Серед їньших є й носоріг. На честь збереження цієї тварини в Одеському зоопарку провели справжнє свято. З 8-14 серпня у всьому світі проводиться акція, яка направлена на захист непарнопалих, зокрема носорога.

Іде свята належить майстрам кульок. Популяція носорогів стрімко скорочується, саме у такий спосіб вони привертають увагу суспільства до цієї проблеми. За три доби вони зібрали “повітряного носорога”, який став культом свята. Для того, щоб зібрати звіра аеромайстрам знадобилось 1000 повітряних кульок і багато терпіння. Ця ідея не є новою, вона пішла з батьківщини носорогів - Африки.

За даними Міжнародного союзу охорони природи загальна чисельність носорогів в дикій природі становить близько 23.570 одиниць. У 9 з 10 випадків їх втрати припадаютть на антропогенний чинник. Такі заходи призвані виховувати у молодого покоління любов до природи,до її флори, та фауни.

В Одеському зоопарку поки що не має носорога, тож діти знають як він вигладає лише з малюнків та телевізора.

За словами директора Одеського зоокутка, відсутність цього звіра пов’язано з облаштуванням вольєра, на розбудову якого потрібне певне фінансуваняя. Наразі проблема з грошима є єдиною причиною відсутності у колекціі зоопаркових тварин носорога.

А поки дітям лишається насолоджуватись повітряною копією. Завершилося свято малюнками на асфальті та різноманітними іграми.


Автор: content
Прочитали - 766
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать