Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Одеса: На киностудії розпочалися зйомки стрічки “Зрадник”

Одеса: На киностудії розпочалися зйомки стрічки “Зрадник”

21-09-2016, 21:30
Одеса: На киностудії розпочалися зйомки стрічки “Зрадник”На знімальному майданчику панує тиша та відчуття хвилювання. Напружений графік, нова команда та сучасні ідеї. Сьогодні на території Одеської кіностудії стартували зйомки художнього фільму “Зрадник”. Знімальна група, в складі якої налічується близько 100 людей, серед яких режисер з США, актори з Латвії, України та Литви почали творчий нонстоп. В перший день зйомок журналістам дозволили зазирнути за лаштунки фільму. Всі локації створені у дусі ХХ сторіччя. Меблі, шпалери, навіть газети та листівки мають історію минулого сторіччя. Події у картині відбуваються у 70-роках. Головний герой - режисер, який зняв фільм про повстанців Холодного Яку, який в радянські часи був заборонений. Він кидає виклик системі на намагається боторися з забороною. Олег Мельнічук виконує роль режисера Бойко, характеризує свого героя як безстрашного.

Паралельно з цим події розгортаються навколо молодої дівчини,уродженки Одеси, яка закінчила інститут кінематографії. Повертаючись в Одесу вона влаштовуєься на роботу в кіностудію і там потрапляє в скандальну ситуацію.

Над стрічкою працюють 7 режисерів, які займаються кожен своїм процесом. На зйомки фільму виділено 22 млн. грн. Нові ситуації та шляхи подолання складних завдань продемонструє фільм “Зрадник”. Поки що географія зйомок зосередилась в одеській кіностудії.


Автор: content
Прочитали - 1 124
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать