Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Одесса: Стартував Міжнародний Чорноморський транспортний форум

Одесса: Стартував Міжнародний Чорноморський транспортний форум

19-10-2016, 20:02
Одесса: Стартував Міжнародний Чорноморський транспортний форумВигідне географічне положення України, наявність достатньої кільості чорноморських портів, розгалуженої мережі залізничних і автомобільних доріг слугують базою для створення сучасних систем комунікацій та безпечного пересування. Нові технічні засоби в морській, залізничній та автомобільній галузях представили на Міжнародному Чорноморському транспортному форумі, що стартував у виставковій залі Одеського морвокзалу. Близко 15 країн зі всього світу, серед яких представники з Греції, Франції, Італії, Латвії, Німеччини Турції приїхали презентувати свої розробки. Цього року особлива увага приділена морській галузі.

Одною з найнебезпечнішою та ризикованою діяльність є робота на судні. Наявність необхідних пристроїв, від вогнегасників до рятувальних шлюпок є невід’ємною складовою кожного водяного транспорту, говорить представник компаніі із виготовлення спеціальних пристроїв Олена Коломієць. ЇЇ діяльність пов’язана із забезпеченням судів необхідним постачанням.

За час проведення подібних форумів українські компанії встигли встановити зв’язки з різними заводами, акціонерними товариствами та співтовариствами. Серед них Латвійський завод з виготовлення, ремонту та модернізації залізничного рухомого складу, який успішно співпрацює з Україною вже понад 10 років.

В рамках Чорноморського форуму відбудеться конференція з транспорту і логістики, Міжнародний економічний саміт Україна-Світ, а також круглий стіл з питань дипломування моряків. Чорноморський Транспортний форум триватиме до 21 жовтня на території Виставкового комплексу Одеського морського вокзалу.


Автор: content
Прочитали - 635
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать