Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: ШАХРАЇ ОСВОЮЮТЬ ІНТЕРНЕТ-ТЕХНОЛОГІЇ

ОДЕСА: ШАХРАЇ ОСВОЮЮТЬ ІНТЕРНЕТ-ТЕХНОЛОГІЇ

16-11-2016, 19:51
ОДЕСА: ШАХРАЇ ОСВОЮЮТЬ ІНТЕРНЕТ-ТЕХНОЛОГІЇОдеські правоохоронці затримали 5 жителів Одеської області, які за допомогою шахрайської схеми ошукували людей, бажаючих придбати в мереж інтернет побутові речі та електроніку. Свої об’яви про продаж речей вони розміщали на деяких популярних сайтах з продажу. Подробиці у оперативному матеріалі наданому одеською поліцією.

Співробітники Причорноморського управління кіберполіції спільно зі спецпідрозділом «КОРД» і Громадською організацією «Спеціальне бюро по боротьбі з економічною злочинністю та корупцією Україна» припинили діяльність шахраїв, які ошукали громадян на 60000 гривень. Група зловмисників розміщувала зфабриковані оголошення про продаж за заниженими цінами сільськогосподарської техніки на різних інтернет-ресурсах. Для цього злочинці використовували чужі акаунти користувачів, які вели торгівлю на сайтах вже тривалий час та мали перевірену репутацію.

Під час проведених обшуків за місцем проживання зловмисників, працівники кіберполіції Одеської області вилучили 14 мобільних телефонів, 6 сім-карт мобільних операторів, 9 банківських карток, 3 ноутбука, 1 пристрій для передачі інтернет-даних, а також квитанції і 2600 гривень, отриманих незаконним шляхом.


Автор: content
Прочитали - 826
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать