Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Одеса: Інтернати не замінять дитині батьківської любові

Одеса: Інтернати не замінять дитині батьківської любові

7-12-2016, 19:28
Одеса: Інтернати не замінять дитині батьківської любовіСім'я відіграє особливу роль у історії розвитку суспільства, виступаючи в ньому як носій "соціальної спадкоємності". Сім'я, як найважливіший соціальний інститут, включає в себе цілу систему зв'язків: шлюбних і родинних, етичних і психологічних. Безперечно, головною складовою сімейного щастя є дитина. На жаль, в сучасному світі щезалишається дуже багато малюків, які вимушені зростати без батьківської любові, а отже і без сім’ї. Такі діти проводять своє дитинство в соціально-медичних закладах з цілодобовим перебуванням, в так званих інтернатах та дитячих будинках. Мережа інтернатів Одеської області налічує 39 закладів, серед яких 4 спеціалізованих будинки дитини та 4 дитячих будинки-інтернати, в яких зростають 4107 дітей. Благодійна організація “Надія і житло для дітей” провела дослідження інтернатних закладів на предмет виявлення порушень щодо захисту прав дітей. Як виявилось, до інтернату потрапляють не тільки безхатченки, а й діти з сімей, які зіштовхуються з фінансовими проблемами, проблемою здоров’я та саморганізації.

Право на проживання в родині кожній дитині та ефективну підтримку сім’ям закріплено в законодавстві України. Але деякі батьки власноруч позбавляють своє чадо щасливого життя. За весь час аналізу закладів в Одеській області було проведено 45 заходів та зустрічей з представниками влади. Основну мету, яку прерслідували організатори - це розробка Національної стратегії реформування системи захисту дітей в Україні. Одеська область вже готова здійснити наступні кроки.

В Одеській області як і в державі в цілому не побудовано систему, в якій дитина і сім’я є цінністю. Якщо не вдаватися до кардинальних змін, то кількість дітей в інтернатах зростатиме як і кількість кризових сімей. Тож піклуйтеся про своїх дітей зараз, щоб розділити їхню любов потім.


Автор: content
Прочитали - 1 003
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать