Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: ОБРАНО НОВОГО ГОЛОВУ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

ОДЕСА: ОБРАНО НОВОГО ГОЛОВУ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

21-12-2016, 22:46
ОДЕСА: ОБРАНО НОВОГО ГОЛОВУ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ Спочатку їх було 44, потім 31, потім - 17-ро, 5-ро, з яких омріяну посаду отримав лише один. Бажаючі покеруваті одним з найбільших українських регіонів пройшли три відбірних етапи конкурсу. Претендентів тестували на знання законодавства, вміння вирішувати ситуаційні завдання, тощо. Ті, хто пройшов перші етапи конкурсу, відповідали на питання комісії під час співбесіди. За результатами першого туру відсіялася майже половина кандидатів - 17 допустили до другого етапу завдань. Вони вирішували ситуаційні задачі упродовж двох годин. У фінальний третій тур пройшли тільки п”ятеро: Олександр Ващиленко, Сергій Мазур, Олександр Остапенко, Максим Степанов, Юрій Чижмар. Після співбесід оголосили результати конкурсу: Як прогнозувало більшість єкспертів переможцем став Максим Степанов.

Максим Степанов наразі є директором державного підприємства "Поліграфічний комбінат “Україна” з виготовлення цінних паперів". Майбутній голова Одеської ОДА народився в Сковородіно Амурської області Россії. На початку 90-х років працював санітаром у лікарні. Закінчив Донецький державний медичний університет ім.Горького, а в 2004 - Київський національний економічний університет. З 1999 по 2001 рік обіймав посаду заступника генерального директора ДК «Торговий дім« Газ України НАК Нафтогаз України. У 2003-2004 був заступником голови Державної податкової адміністрації України. З 2008-го два роки Степанов обіймав посаду першого заступника голови Одеської ОДА Миколи Сердюка. 41-річного Степанова називають людиною Ігоря Коломойського і пов”язують із колишнім головою Одеської ОДА Ігорем Палицею. Після проведення конкурсу Степанов розповів про те, що першими його кроками на посаді буде кадрове наповнення держапарату, прийняття бюджету області, боротьба зі злочинністю.

Політологи відзначають, що незважаючи на зовнішню прозорість конкурсу, не вдалося уникнути суб”єктивності. На оскарження результатів у учасників є 10 днів. Кандидатуру переможця має схвалити Президент і підписати наказ про призначення. Допоки що дефакто одещиною керуватиме Соломія Бобровська, яка піде у відставку одразу після призначення нового керманича обласною державною адміністрацією.


Автор: nikolaev
Прочитали - 871
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать