Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: ЗБРОЯ НЕ ПОТРАПИЛА ДО РУК ЗЛОВМИСНИКІВ

ОДЕСА: ЗБРОЯ НЕ ПОТРАПИЛА ДО РУК ЗЛОВМИСНИКІВ

22-02-2017, 17:57
ОДЕСА: ЗБРОЯ НЕ ПОТРАПИЛА ДО РУК ЗЛОВМИСНИКІВПід час спецоперації оперативники спецслужби викрили в Одесі військовослужбовця-контрактника, який наполегливо вишукував можливість придбати значну кількість стрілецької зброї. Як повідомив начальник Апарату Голови СБ України Олександр Ткачук, зловмисник оплатив та отримав 12 автоматів Калашникова та снайперську гвинтівку Драгунова. Придбану зброю зловмисник планував переправити до Києва для застосування під час масових заходів устолиці у період 20 - 22 лютого. При контрольній закупівлі зброї він був затриманий оперативниками військової контррозвідки.

"Затриманий є прихильником ультраправого фанатського руху, пропагує ідеї панславізму. Крім того, контрактник, за оперативними даними та за його словами, підтримує ідеологію створення фейкових псевдодержавних утворень". – сказав начальник апарату Голови СБУ.
Олександр Ткачук наголосив, що всі дії та наміри зловмисника були під щільним контролем військових контррозвідників та ретельно документувалися у ході негласної слідчої дії – контроль за вчиненням злочину.

Було достеменно відомо конкретне місце отримання зброї; місце, де він хотів її тимчасово заховати, та як переправити до столиці», – пдкреслили в управлінні військової контррозвідки ДКР СБУ.

За даними «Контрактник хотів також придбати досить специфічні зразки озброєння: безшумні снайперські гвинтівки та великокаліберні кулемети російського виробництва». У СБУ привернули увагу представників ЗМІ до конкретної дати – зловмисник особливо наголошував на тому, що зброя має бути у нього максимум до 20 лютого.

На даний час слідчими військової прокуратури відкрито кримінальне провадження за ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю) Кримінального кодексу України. Стаття може бути перекваліфікована під час слідчих дій, що тривають.

Також СБ України розглядає можливий проросійській слід у підготовці цього злочину.


Автор: nikolaev
Прочитали - 563
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать