Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: ОДЕСИТІВ ЧЕКАЄ ТИЖДЕНЬ КЛАСИЧНОЇ МУЗИКИ.

ОДЕСА: ОДЕСИТІВ ЧЕКАЄ ТИЖДЕНЬ КЛАСИЧНОЇ МУЗИКИ.

22-03-2017, 20:14
ОДЕСА: ОДЕСИТІВ ЧЕКАЄ ТИЖДЕНЬ КЛАСИЧНОЇ МУЗИКИ.Цілий тиждень класичної музики у виконанні всесвітньовідомих віртуозів - такий подарунок одеситам готують організатори III Міжнародного музичного фестивалю ODESSA CLASSICS, що відбудеться з 7 по 13 червня. Основна концертна програма пройде традиційно в залах Одеської філармонії, та частково в Оперному театрі, а біля Воронцовської колонади пройде концерт під відкритим небом. Цього разу обіцяють широку участь “зіркових” виконавців, зокрема скрипалі, які успішно виступають на світових сценах.

Разом з камерним оркестром Одеської філармонії звуки класичної музики будуть народжуватися з інструментів Брюсельського камерного оркестру, який в повному складі приїде до Одеси. Їх колеги з філармонії ретельно готуються до фестивалю, аби продемонструвати вибагливим одеситам найвищий рівень майстерності.

Програма фестивалю - це концерти, які пройдуть 7 по13 червня на різноманітних музичних майданчиках міста. Квітки надійдуть до продажу найближчим часом. Самим кмітливим пооціновувачам класичної музики організатори залишають можливість придбати лімітовану партію квитків всього за 50 грн. Але, як кажуть музиканти, гроші не головне, цінність заходу у збагаченні культурної атмосфери міста вишуканою музикою, яка ще довгим відлунням буде звучати на вулицях Одеси.


Автор: nikolaev
Прочитали - 666
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать