Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: Будинок на Екатеринінській буде відремонтовано. А інші?

ОДЕСА: Будинок на Екатеринінській буде відремонтовано. А інші?

29-03-2017, 18:10
ОДЕСА: Будинок на Екатеринінській буде відремонтовано. А інші?Першочергові протиаварійні роботи нарешті розпочались. Постраждалий від віку і багаторічного ігнорування проблеми збереження цілістності фасаду будинок на Екатеринінській, 8/10 тепер нагадує невеликий, але жвавий будівельний майданчик. Завдання майстрів - зберегти карниз та фронтон будівлі, частина якого 26 березня під дією закону гравітації опинилася на тротуарі. У міській раді стверджують, що майже три тижні тому дім був проінспектовано, і навіть замовили проведення протиаварійних робіт, але...

Після обвалу виявилося, що до співучасників природи та волі випадку, спеціалісти відносять ще й будівельників, які здавали дім у 1910 році, проте тепер про них, як то кажуть, тільки добре або ніяк. Але “конструктивну” версію чиновники одразу з двох профільних департаментів розглядають дуже серьозно.

Висновки дійсно зробили - нині робочі монтують спеціальне огородження для проведення подальших робіт, та монтують будівельні ліси. Після закінчення першочергових робіт департамент охорони об’єктів культурної спадщини планує розробити проект реставрації будівлі, та згодом приступити до його реалізації. Підкреслимо, що за словами спеціалістів, невідкладного будівельного втручання потребують близько 200 об’єктів. У цьому році відремонтують лише 20, гроші у сумі 7,5 млн грн на відповідну програму були виділені на останній сесії міської ради.


Автор: nikolaev
Прочитали - 461
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать